Shogun Steel

Efsanevi beybladeçiler Nemesis'in Dünya üzerindeki büyük yıkımını durdurmakta her ne kadar zorlansalar da, yıkımı durdurmayı başarabilmişlerdir. Yıkımın üzerinden tam 7 yıl geçmiştir. Artık Dünya'da her şey normale dönmüş; ve yeni bir beyblade çağı başlamıştır.

Tsubasa, artık WBBA'nın başındaki kişidir. Benkei kasabada "Bull Burger." isimli bir hamburger restoranı açmıştır. Madoka da, kasabada beyblade satış ve tamir merkezi olan B-Pit'i işletmeye devam etmektedir.

Zero Kurogane, 100. beyblade maçını kazandıktan sonra, daha güçlü bir beybladeçi olabilmek için kendisini eğitmek amacıyla yaşadığı yerden ayrılır. Geldiği kasabada kısa bir araştırma yaptıktan sonra, oranın en iyi beybladeçisinin Shinobu Hiryuin olduğunu öğrenir; onunla karşılaşmak için beyparka gider. Orada ilkin karşısına çıkan diğer beybladeçileri yener, sonra Shinobu'yla karşılaşır. Karşılaşma Zero'nun yenilgisiyle sonuçlanır. Ancak bu yenilgisine rağmen Zero, kasabayı terk etmez; orada kalıp kendini eğitmeye ve yeni arkadaşlar edinmeye başlar. Heyecan dolu bir beybladeçi olan Zero, artık yeni maceralara yelken açmıştır.

Zero bir sonraki karşılaşmada Shinobu'yu yenebilecek mi?

İlerleyen bölümlerde Zero ve arkadaşlarını ne tür sürprizler ve maceralar bekliyor?

Beyblade Metal Fight, son sezonu Beyblade Shogun Steel'le sizleri bekliyor.

Şimdi İzle