Şiddetli Savaş

Takao, Japonya'da düzenlenen bir beyblade turnuvasının final maçını kazanmış; ve şampiyon olmuştur. Final maçından hemen sonra ödül törenine geçilir. Ödül töreni Daichi tarafından ansızın sabote edilir. Takao, Daichi'nin yoğun ısrarı üzerine onunla bir beyblade maçı yapmayı kabul eder. Maç oldukça çekişmeli geçer. Tam bu sırada, Taş Adaları'nın en küçüğü olan Şeytan Kayası adasında esrarengiz bir deprem olur. Bu deprem aynı zamanda Takao ve Daichi'nin yarıştığı stadyum bölgesini de etkiler. Daichi'nin beybladeinden çıkan esrarengiz bir ışık, depreme sebep olmuştur. Deprem yüzünden dikkati dağılan Daichi, Takao'dan gelen bir darbeyle kolayca yenilgiye uğrar. Ancak yenilgiyi kabul etmez ve Takao'dan tekrar bir maç isteğinde bulunur. Takao, bu isteği reddedip stadyumu terk edince, Daichi stadyumda arbede çıkarır.

Daha sonra Takao, Max, Rei, Bilgiç ve Hiromi, tatil için Taş Adaları'na giderler. Ancak ilginç sürprizler, Takao ve arkadaşlarının peşini burada da bırakmaz.

Kahramanlarımızın Taş Adaları'na seyahati sırasında gizemli ada Şeytan Kayası'nda yaşanan esrarengiz olaylar, şiddetli bir savaşın başlangıcı olacaktır.

Beyblade Bakuten Shoot, nefes kesen sinema filmi Beyblade Fierce Battle'la huzurlarınızda.

Şimdi İzle